Mesajınız Gönderiliyor...

Mesajınız Bizlere Ulaşmıştır!

Teşekkürler

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi

SSS

Akıllı Tarım Atölyeleri güncel, yenilikçi, teknolojii ile tasarım odaklı eğitim ve öğretim atölyesidir.  
Akıllı Tarım Atölyeleri katılımcılarının gelecekte ihtiyaç duyacağı becerilerini güçlendirerek, onları yüksek öğrenim ve iş hayatına motive ederek; güçlü, yenilikçi zihinsel desenlemeler yapabilen, girişimci, tasarımcı, sorunlara doğru ve hızlı çözüm üretebilen bireyler olarak hazırlamayı amaçlayan bir programdır. 
Atölyelerimiz şuan için ortaokul ve lise grubu öğrencilerimizi kapsamaktadır. İlerleyen zamanda ilkokul ve okulöncesi grubu için takipte kalınız.
Akıllı Tarım Atölyeleri’ne; müfredatımıza ve programımıza uygun seviye, online veya örgün kriterlerimizi seçebilen herkes katılabilir. Eğitim için okulunuz ile irtibat kurarak talep edebilirsiniz.
Atölyelerimize bireysel olarak sadece online platform üzerinden (seviyeye göre) başvuru yapılabilir.  
Atölyelerimize bireysel olarak sadece atadukkan.com web sitemiz üzerinden (seviyeye göre) başvuru yapılabilir.  
Tarım demek, hayat demektir.   Hayat içinde tüm bilim türlerini, gıdayı, doğayı, teknoloji, insanı değerleri, emeği, sevgiyi ve birlikte olmayı, paylaşmayı ve başarmayı bulundurmaktadır. 
Evet gönüllümüz olabilirisiniz. Şuan oldunuz bile. 
Üzgünüz. Atölyelerimize ayrı ayrı katılamazsınız. 
Ülkemizin tüm şehirlerinde başvuruda bulunan kurumlar için geçerlidir.
Tarım Kredi Kooperatifleri 850.000 çiftçi ortağı 1625 Kooperatifi 18 Şirketi ile Türkiye'nin en büyük çiftçi ailesidir. Bu ailenin teknoloji firması ise Tarnet'tir. Akıllı Tarım Atölyeleri bir Tarnet markasıdır.
Elbette. Yerli ve milli üretim amaçlayan Akıllı Tarım Atölyeleri bir Tarım Kredi Kooperatifleri teknoloji iştiraki olan Tarnet şirketimize ait bir projedir.
Atölyelerimize okulunuz ile başvurabilirsiniz. Bireysel olarak sadece online platform üzerinden (seviyeye göre) başvuru yapılabilir.  
Akıllı Tarım Atölyeleri müfredatını ve proje içeriklerini ülkemizin alanında profesyonel ve kıymetli hocalarından oluşan bir kurul hazırlamaktadır.
Üzgünüz. Velileri kapsamamaktadır.Atölyelerimiz şuan için ortaokul ve lise grubu öğrencilerimizi kapsamaktadır. İlerleyen zamanda ilkokul ve okulöncesi grubu için takipte kalınız.
Akıllı Tarım Atölyeleri bir Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki olan Tarnet isimli şirketimize ait bir projedir. Atölyelere kurum ve kuruluş olarak başvuruda bulunabilir veya atadukkan.com sitemizden online eğitim satın alabilirsiniz.
Eğitimlerimizin ulaştığı ilgili kurumlardan gerekli yetkinlikleri taşıyan eğitimcilerimiz müfredatımız kapsamında eğitmen eğitimleri alabilirler. Atölyelere başvuru için okulunuz ile eğitimi talep edebilirsiniz.
Akıllı Tarım Atölyeleri geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize tarımın değerini fark etmelerini ve günümüz teknolojilerine uyum sağlamalarını amaçlayan bir projedir.

İlgili Sayfalar